W naszej ofercie znajdziecie Państwo również pieczątki, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość połączona z profesjonalnym wykonaniem sprawia, że są one niezastąpionym i niezawodnym narzędziem pracy.

Pracujemy na automatach polskiego producenta firmy WAGRAF, która jest renomowaną firmą na rynku stemplarskim. Nasze pieczątki wykonujemy zarówno metodą polimerową jak i laserową. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwala na umieszczenie na pieczątce dość małych czcionek, skomplikowanej grafiki czy też logo firmy. Każdy projekt dopasowujemy do potrzeb klienta, przy czym służymy fachowym doradztwem. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego też najwyższa jakość produktów jaką oferujemy łączy się z ich atrakcyjna ceną.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo rozwiązania dla urzędów, dużych i małych firma jak i osób prywatnych. 
Wykonujemy pieczątki zarówno firmowe, imienne, dla lekarzy i pielęgniarek, księgowe, okolicznościowe jak również exlibrisy

 

Pieczątka nie musi mieć tylko i wyłącznie charakteru oficjalnego.
Można ją zamówić jako oryginalny prezent np. dla znajomej osoby, która ukończyła wyższą uczelnie i otrzymała tytuł magistra, inżyniera czy doktora, bądź też dla osoby, która posiada kolekcje, zbiory lub książki a pieczątka posłuży do ich opieczętowania i oznakowania.