W naszej ofercie

znajdziecie Państwo również pieczątki, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość połączona z profesjonalnym wykonaniem sprawia, że są one niezastąpionym i niezawodnym narzędziem pracy.

Pracujemy na automatach polskiego producenta firmy WAGRAF, która jest renomowaną firmą na rynku stemplarskim. Nasze pieczątki wykonujemy zarówno metodą polimerową jak i laserową. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwala na umieszczenie na pieczątce dość małych czcionek, skomplikowanej grafiki czy też logo firmy

Każdy projekt dopasowujemy

do potrzeb klienta, przy czym służymy fachowym doradztwem. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego też najwyższa jakość produktów jaką oferujemy łączy się z ich atrakcyjna ceną.

Pieczątka nie musi mieć tylko i wyłącznie charakteru oficjalnego.
Można ją zamówić jako 

ORYGINALNY
PREZENT

np. dla znajomej osoby, która ukończyła wyższą uczelnie i otrzymała tytuł magistra, inżyniera czy doktora, bądź też dla osoby, która posiada kolekcje, zbiory lub książki a pieczątka posłuży do ich opieczętowania i oznakowania.  

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo rozwiązania dla urzędów, dużych i małych firma jak i osób prywatnych. Wykonujemy pieczątki zarówno 

firmowe, imienne, dla lekarzy i pielęgniarek, księgowe, okolicznościowe jak również exlibrisy.

Dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Dlatego też, przed realizacją projektów, zachęcamy do zapoznania się z naszymi cenami. Jesteśmy pewni, że będą dla Państwa atrakcyjne i satysfakcjonujące.

Umowa
dzierżawy

Masz
problem?

Sprawdź warunki

Nasze aktualne oferty

Zgłoszenie serwisowe