Należymy do grona nielicznych firm poligraficznych, które dysponują urządzeniami umożliwiającymi wydruk oraz kopiowanie w wielkim formacie. Plotujemy zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze. 
Wszystkie nasze plotery są na bieżąco serwisowane, by najwyższa jakość druku spełniała Państwa wszelkie oczekiwania.

 

plotowanie kolor canon pro
plotowanie kip

Jesteśmy w posiadaniu precyzyjnych ploterów, które umożliwiają wydruk prostej grafiki, jak i wysoce szczegółowych map geodezyjnych czy projektów CAD, w dowolnym formacie sięgającym aż do A0+.
Drukowane przez nas zdjęcia i obrazy są bardzo wysokiej jakości i wyznaczają nowe standardy na rynku.

 

Usługę plotowania przeprowadzamy posługując się najlepszymi jakościowo tuszami atramentowymi oraz papierami. Kanon papierów, którymi dysponujemy umożliwia wydruk czy też ksero na zwykłym papierze o gramaturze 80g/m2, papierze powlekanym o gramaturze 120g/m2 oraz papierze fotograficznym, który dzięki swojej strukturze odwzorowuje rzeczywiste barwy i kształty.

 

plotowanie hp 4500
skan wielkoformatowy

Nasze skanery potrafią skanować obrazy z dokładnością 2600 dpi.
Ta jakość wybiega daleko poza strefę standardu jaki oferuje nam współczesny rynek i daje praktycznie nieograniczone możliwości edycji oraz archiwizacji szczegółowych obrazów.

Do wydruku przyjmujemy dokumenty w formatach:
Adobe Acrobat (PDF), MS Office 2007/2010, Open Office, CAD (DWG, DWF), JPG, TIFF, Corel (CDR)

Dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Dlatego też, przed realizacją projektów, zachęcamy do zapoznania się z naszymi cenami. Jesteśmy pewni, że będą dla Państwa atrakcyjne i satysfakcjonujące.

Umowa
dzierżawy

Sprawdź warunki

Nasze aktualne oferty

Masz
problem?

Zgłoszenie serwisowe