Zajmujemy się procesem wytwarzania druków.

Nasz wydruk wraz z przygotowaniem jest w pełni zaawansowany technologicznie 

Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnych urządzeń, które każdego dnia są odpowiednio konserwowane i kalibrowane aby spełniały najwyższe normy i standardy rynkowe. 

Oferujemy zarówno monochromatyczny i kolorowy druk cyfrowy, jak i pełnokolorowy druk offsetowy

Druk cyfrowy charakteryzuje się szybkością wykonania kopii jak i ich trwałością, ponieważ używamy tonerów oraz materiałów eksploatacyjnych najwyższej jakości, sprowadzanych bezpośrednio od producentów.

Realizujemy wydruki już od jednego egzemplarza

Przy druku offsetowym mamy możliwość wydruku dużych nakładów w atrakcyjnych cenach jednostkowych. Druk może być uszlachetniany poprzez laminowanie lub lakierowania papieru. Drukujemy na papierach offsetowych, kredowanych, samoprzylepnych, samokopiujących i na kartonach.

Projekty

graficzne

Wykonujemy również projekty graficzne. Tworzymy je łącząc doświadczenia naszych grafików z Państwa potrzebami. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając przy tym o każdy szczegół. Zależy nam aby nasze starania przyniosły oczekiwane efekty końcowe a co za tym idzie zadowolenie klienta. 

Dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Dlatego też, przed realizacją projektów, zachęcamy do zapoznania się z naszymi cenami. Jesteśmy pewni, że będą dla Państwa atrakcyjne i satysfakcjonujące.

Umowa
dzierżawy

Masz
problem?

Sprawdź warunki

Nasze aktualne oferty

Zgłoszenie serwisowe